Plastové židle

Plastové židle získávají stále větší oblibu pro svou velmi snadnou údržbu a originální moderní design. Široká škála pastelových barev, od sytých až po ty nejjemnější dělá z plastových židlí designovou bombu, která v moderním vzdušném bytě nesmí chybět.

Plastové židle se výborně hodí do moderních kuchyní nebo do jídelen a jídelních koutů. Většinou se dají stohovat, což je velice praktické a mimořádně vhodné pro konferenční místnosti, gastronomické provozy, jídelny, restaurace, mléčné bary a cukrárny.

Výhody plastové židle

Plastové židle mají většinou stabilní kovovou konstrukci a z plastu je pouze sedák a opěrák. Často se ale objevuje i konstrukce židle, která je vyrobená nástřikem barvy. Taková židle může být pastvou pro oči nejen designérů, ale také všech běžných uživatelů, kterým zaleží na tom, jak vypadá a barevně ladí jejich interiér.

Plastová židle splňuje mimo jiné vysoké nároky na hygienickou nezávadnost. Lze ji snadno udržovat v naprosté čistotě díky omyvatelnému materiálu, který je navíc stálobarevný. Proto plastové židle často najdou uplatnění právě u lékařů v jejich ordinacích a čekárnách. Pryč je doba sterilně bílých deprimujících čekáren, kde Vás přepadají chmurné myšlenky!

Plastová židle

Plastové židle pro ty nejmenší

Vybavení dětských pokojů plastovými židlemi je také stále častější, přichází mu na chuť stále větší počet mladých lidí. Je to originální, chytrá a především také levná volba! Je to způsob, jak z obyčejného pokoje vytvořit dětský ráj, barevně sladěné místečko, kde se bude Vaše dítě učit, hrát si, snít a na které bude v dospělosti rádo často vzpomínat.
Plastové židle mají lehkou a perfektně stabilní konstrukci, proto děti nemají problém s manipulací a zejména u menších dětí budete mít jistotu, že jim židle při nasedání neujede tak, jak by se to mohlo stát u židle na kolečkách.

Plastové židle mají dlouhou životnost, nadčasový design a v současné době trhají rekordně nízké ceny!