Židle na kolečkách

Široká škála nabídky nejrůznějších pracovních židlí stále roste a výrobci se předhání, která židle pro zákazníka bude ta nejatraktivnější. Židle na kolečkách ale stále vedou! Ať již mají tvar židle nebo křesla, uživatel většinou dává přednost variantě na kolečkách. Výhody židle na kolečkách jsou více než jasné. Koho by dnes již bavilo se od pracovního stolu pracně zvedat a odsouvat, když potřebujete papíry do tiskárny nebo zvednout telefon? Židle na kolečkách nám tyto úkony velmi usnadňuje a zrychluje, proto je možné bez předsudků říci, že zvyšuje naši efektivitu práce.

Kolečka pro židle jsou designový doplněk? Rozhodně ne!

Pracujeme většinou nejen v kanceláři, ale často také v domácích pracovnách. Je proto nutné věnovat se i otázce, zdali nám židle na kolečkách nezničí povrch podlahy po které kolečka jezdí. I na tuto důležitou věc jsou ale výrobci židlí dobře připraveni a tak není problém nabídnou několik typů různých koleček, které jsou určeny pro různé druhy podlah. Nejnovější hit jsou praktická kolečka s gumovou obručí, která jsou použitelná pro všechny podlahové povrchy, včetně plovoucích a dřevěných.

Aby bylo vaše pohodlí dokonalé, objevují se i kolečka o větším průměru. Speciálně zvětšená kolečka snižují odpor při odstrčení se od stolu a tyto židle na kolečkách jsou tedy vhodné zejména pro uživatele, kteří ocení rychlost a operativnost při přejíždění.

Není dokonce výjimkou ani konferenční židle na kolečkách, která začíná nabírat na oblíbenosti. U těchto židlí se většinou dají kolečka odebrat a získat tak v případě potřeby klasickou konferenční židli.
Stojíte li tedy zrovna před otázkou, zda židli na kolečkách, či bez, neváhejte a volte rozhodně kolečka!