Křesla

Počet produktů: 2

Chcete si užít relaxaci mezi jednotlivými pracovními úkony? Je pro vás relaxace čím dál tím vzácnější? Usaďte se pohodlně ve vaší kanceláři nebo doma přímo u pracovního stolu! Pořiďte si křeslo! Odpočinková křesla splní všechna Vaše přání, která se týkají pohodlí.
Silný zástup v kategorii "křesla" mají zejména manažerská křesla nebo také kancelářská křesla, která jsou obecně nejprodávanějším typem křesel.

Křeslo do kanceláře i do Vašeho domova

Vysoké pracovní nasazení a dlouhý čas strávený za pracovním stolem si nyní můžete zpříjemnit maximálním komfortem. Křesla vypovídají o luxusu a pohodlí, které nezůstane bez povšimnutí vašeho okolí. Křesla si pořizují vrcholoví manažeři, ředitelé nebo lidé s vyšším pracovním nasazením do firemní nebo domácí kanceláře.

Křesla mohou mít i reprezentativní charakter. Tento typ křesel nese označení konferenční křesla. Vybavte si nimi čekací a konferenční místnosti!

Velmi specifickým typem je i relaxační křeslo, které je určeno pro koncentrovaný odpočinek a celkové uvolnění. Relaxační křesla mají vysoce kvalitní nastavitelná polohování, výborné pro sledování televize či čtení knih.

Vlastnosti křesla a jeho nastavení

Relaxační křesla se standardně různě nastavují a upravují podle momentálních požadavků. Jejich nastavení se tolik neliší od ergonomických židlí. Rozdíl je zejména v použitém materiálu a ve výplni, která je o třídu vyšší. Jsou pohodlná, měkká a přímo stvořená pro chvilky kvalitního odpočinku.

Podkategorie

 • Kancelářské křeslo

  Kancelářské křeslo vám nabízí luxusní sezení za pracovním stolem. Trávíte za vaším pracovním stolem dlouhý čas? Pracujete více než většina ostatních? Dopřejte sobě i svým zádům pohodlí a luxus! Kancelářské křeslo ve většině případech kupují manažeři, ředitelé a zaměstnanci firem na prestižních pozicích.

  V práci lidé stráví 8 i více hodin. Za pracovním stolem tedy setrváváme významnou část dne. Právě proto je nutné dopřát tělu kvalitní a především zdravé sezení.

  Doporučujeme vám pořídit si kancelářské křeslo z kvalitní kůže nebo látky, s dostatečnou a kvalitní výplní, s nastavitelným mechanismem, který vám umožní křeslo přesně přizpůsobit vašim požadavkům a s designem, který vám bude imponovat a přidá na prestiži vaší kanceláři nebo domácí pracovně. Pracujte v prostředí, které je vám příjemné a které vás pozitivně motivuje!

 • Manažerské křeslo

  Manažerské křeslo je křeslo speciálně určené pro uživatele s vysokým pracovním nasazením. Každý manažer mimo jiných povinností musí trávit spoustu času i za psacím stolem na svém manažerském křesle. Náročná práce a dlouhé sezení se může projevit na Vašem zdraví, zejména pokud nepoužíváte k sezení správné křeslo. Speciálně navržená manažerská křesla vám mohou zajistit pohodlné a zdravé sezení.

  Chcete svým zádům a krku podstatným způsobem ulevit? Kvalitní manažerské křeslo vám poskytne ergonomickou oporu zad a navíc ho můžete nastavit přesně podle Vašich požadavků.

  Chcete podávat skvělé pracovní výkony? Začněte u správného a zdravého sezení!

 • Relaxační křeslo

  Relaxační křesla jsou tu pro váš zasloužený odpočinek. Odložte na chvíli svou práci a relaxujte na tom nejlepším co vám může trh nabídnout!

  Položte se do perfektně tvarovaných relaxačních křesel s dobrou knihou nebo se jen tak natáhněte a relaxujte při poslechu příjemné hudby. Také vyznavačům televizních pořadů bude relaxační křeslo dobře plnit svoji funkci.

  Pořiďte si relaxační křeslo a zajisté oceníte luxus nejrůznějšího nastavování a upravování křesla do požadované polohy. Křesla jsou pohodlná, měkká a mají kvalitní potah z hovězí kůže nebo z kvalitní a příjemné látky.

  Tato speciální relaxační křesla jsou přímo stvořená pro chvilky vašeho kvalitního odpočinku!

 • Konferenční křesla

  Konferenční křesla jsou určena především pro konferenční setkání do zasedacích a čekacích místností. Nenechávejte své hosty čekat na řadové židli!

  Konferenční křesla jsou vyšší třídou konferenčních židlí a vaši hosté díky nim poznají, jak vám na jejich pohodlí záleží. Konferenční křesla jsou potažena kvalitním čalounem a jsou vysoce pohodlná díky kvalitní a dostatečně vysoké výplni.

  Vašim hostům už jednání nebo případné čekání před jednáním nebude nepříjemné. Hezký a moderní design spolu s pohodlím konferenčních křesel, vašim hostům čekání a následné jednání maximálně zpříjemní. Dobrý dojem těsně před setkáním je velmi důležitý a vaší pozorností k jejich pohodlí si přízeň jistě získáte.

  Konferenční křesla musí svým vzhledem a barvou dobře ladit s vaším interiérem. Vyberte proto z naší nabídky vysoce luxusních a decentních designů to nejlepší pro vaši kancelář!